Měření a regulace


Měření a regulace dále jen MaR, je soubor čidel, řídícíh jednotek, ventilů atd. který slouží k řízení a optimalizaci zařízení sloužících na vytápění, klimatizování či řízení různých technologickcýh procesů.
 
Šíře záběru: Návrh, dodávka, montáž a záruční a pozáruční servis 
 
Řídící systémy s příslušenstvím regulace (polní instrumentace) používáme pro řízení technologií, vzduchotechniky, vytápení a chlazení.
 
 
   

Obvyklé objekty realizace:

Administrativní budovy, obchodní centra, hotely, penziony, nemocnice, školy a další budovy podobného charakteru.
 
Cílem je sladit potřebné funkce různých technologií do jednoho celku, aby vše fungovalo co možná nejoptimálněji. MaR zabezpečuje to, aby bylo připraveno řádně a včas v tu správnou dobu s důrazem na snížení provozních nákladů.
S tím souvisí dnes již běžná možnost monitorovat a řídit tyto sofistikované systémy přes internet z notebooku, tableu či mobilního telefonu.
Dnes jsou běěžné tyto moderní systémy nejen ve velkých komerčních centrech, hotelích a velkých budovách, ale stávají se běžnou součástí i domácnosti.
Důvodem tohoto rozšíření je cenová přijatelnost s ohledem na zvýšení komfortu uživatelů a co je nejpodstatnější - dochází k úsporám na energie - topím / chladím jen když opravdu potřebuji a máte  navíc vše pod kontrolou.
 
i4Comfort je aplikace a zároveň systém ovládání různých technologií, které jsou součástí běžných domácností. Kromě topení, klimatizace, větrání a ohřevu užitkové vody se Vám otvírají možnosti k ovládání i takových zařízení jakou jsou závlaha, venkovní osvětlení, filtrace bazénu, sauny nebo i vířivky - zkrátka všeho co chcete mít pohodně na dosah ruky.
 
Našimi speciálními aplikacemi jsou například:
 
Vinařské technologie – řízené kvašení vína. Kde jeden agregát s funkcí tepelného čarpadla využíváme nejen pro samotnou technologii řízeného kvašení vína, ale i pro vytápění a klimatizování: skladových a výrobních prostor, kanceláří, prezentačních prostor. Uvedená technologie se dá výhodně použít i pro vytápění a klimatizování ubytovacích prostor v penzionech a hotelích, kde je nárazově (krátkodobě) ubytováváno. Pak šetříte nejen na samotné investici, ale i na energiích při vytápění a klimatizování celého objektu.

 banner

Kontaktní formulář


Weblogo
Certifikace


Copyright (C) 2014 A-technology, s. r. o., Všechna práva vyhrazena.

pracovní oděvy | webhosting netserv.cz | Tvorba webových stránek - Net Support