Inteligentní regulace podlahového topení


Inteligentní termostat NRG        

 
Společnost Raychem vyvinula termostat NRG - šetří energii a zlepšuje komfort  
   
Je prvním představitelem nové generace inteligentních termostatů. Nejenže slučuje časovač a termostat do jednoho prvku, ale umí mnohem víc. Umožňuje vytápěcím systémům pracovat v optimálních režimech, takže se současně zvyšuje jednoduchost obsluhy a snižuje spotřeba energie.
Jestliže dojde ve vytápěném prostoru k náhlému poklesu teploty, budou dosavadní kontrolní systémy reagovat okamžitým sepnutím vytápěcího systému
Snadným otočením kolečka si nastavíte požadovanou teplotu pro danou místnost. Termostat R-TE bude automaticky a hospodárně regulovat vytápění podle Vaší představy tepelné pohody, a to nezávisle na venkovních změnách počasí.
Centrální řízení vytápění Devilink™
můžeme  v  A-TECHNOLOGY  jen doporučit  - jedná se o kvalitní, komfortní a spolehlivý systém Devilink je vhodný do komfortních rodinných domů a velkých bytů, ve kterých je kladen důraz na snadné a zároveň komfortní ovládání podlahového topení.

 

Bezdrátová regulace vytápění - teplo domova na dotyk ruky
 
Bezpečná obousměrná bezdrátová komunikace.
Na ideálním místě dostupná řídící jednotka.
Přívětivé inteligentní ovládání zvládne každý.
Šetřete náklady na vytápění omezením provozu během dovolené.
Stylový nadčasový design doplní Váš dům.
   

Devilink™ je nová generace ovládání teploty. Hlavní jednotku máte pohodlně po ruce. Bezdrátová technologie přenese Vaše přání ideální teploty do všech místností.

Mluví česky Volba režimu Nastavení teplot
     
Vyberte si jazk, kterým hovoříte Výběrem režimu šetříte náklady na topení Nastavte si Vaši komfortní a útlumovou teplotu
     

 

Centrální řízení podlahového topení lze použít jak pro elektrické podlahové topení, tak i pro teplovodní podlahové topení.

 

Schéma systému centrálního řízení pro elektrické podlahové topení

 

  
CC řídící jednotka - je mozkem systému. Je to dotykový displej, který řídí jednotlivé topné okruhy. Systém využívá pro komunikaci mezi jednotlivými moduly obousměrnou bezdrátovou technologii. 
 
RS modul - Vám umožní nastavit optimalní teplotu pro každou místnost jinak. Umístěte ho kamkoliv v místnosti, protože se napáji z baterie.
   

Systém řízení elektrického podlahového topení lze doplnit o další prvky, které Vám usnadní ovládání a zvýší komfort bydlení.

HR - modul má zabudováno relé, které zapíná a vypíná například topný konvektor, elektrický ohřívač vody, klimatizaci nebo jiné zařízení podle časového programu.
PR - modul můžete ovládat také jiné elektrické přístroje podle týdenního časového programu, světla, žaluzie apod.
   
   
   
   
   
   
   
   

 

 banner

Kontaktní formulář


Weblogo
Certifikace


Copyright (C) 2014 A-technology, s. r. o., Všechna práva vyhrazena.

pracovní oděvy | webhosting netserv.cz | Tvorba webových stránek - Net Support